agaholiday.pl

Wyjazdy grupowe

Wyjazdy integracyjne, motywacyjne, szkoleniowe, konferencje to imprezy, które przygotowuje od lat dla firm, szkół i znajomych. Są to oferty sprawdzone osobiście lub polecane przez specjalistów.

Odwiedzając hotele w różnych regionach świata polecam te, które posiadają sale wielofunkcyjne wyposażone w sprzęt audiowizulany, rozbudowane zaplecze rekreacyjne i sportowe oraz nowoczesną infrastrukturę hotelu z zapleczem dostosowanym do obsługi dużej ilości osób.


Niezależnie od profilu grupy wystarczy złożyć zapytanie na adres biuro@agaholiday.pl by otrzymać ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań i wymagań.

wysoka jakość

Oferty biura podróży Agaholiday dotyczą tylko sprawdzonych Touroperatorów posiadających niezbędne zezwolenie, licencje i ubezpieczenie. Ceny wycieczek są aktualne, sprawdzane przez system online i nie różnią się od cen Organizatora.

prosta rezerwacja

Przez 7 dni w tygodniu można złożyć zapytanie o ofertę oraz rezerwację wycieczki. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Kontaktując się z biurem Aga Holiday zawsze otrzymają Państwo rzetelną informację oraz pakiet niezbędnych dokumentów dotyczących podróży.

nasza oferta

to możliwość wyboru spośród czołowych polskich i niemieckich biur podróży. W celu otrzymania oferty zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę zapytaj o ofertę, mail biuro@ agaholiday.pl lub telefon 533 669 668.

Spotkajmy się !

zapraszamy

Godziny otwarcia

Lokalizacja

Telefon, e-mail