agaholiday.pl

O biurze

Zapraszamy do współpracy

Biuro Aga Holiday

powstało z pasji do podróżowania i do turystyki.
Przez 20 lat pracy w branży turystycznej stałam się specjalistą w tej dziedzinie a dzięki licznym podróżom w różne odległe zakątki świata miałam możliwość zapoznać się z szeroką ofertą znanych Touroperatorów.

Biuro podróży Aga Holiday proponuje Państwu oferty podróży po całym świecie renomowanych i sprawdzonych Organizatorów, z wylotami z polskich i niemieckich lotnisk począwszy od kierunków bliskich jak Grecja, Włochy, Turcja czy Chorwacja do dalekich egzotycznych podróży jak Tajlandia, Chiny czy Kenia. Oferty dostępne na stronie www.agaholiday.pl są na bieżąco aktualizowane. Każdego dnia czekają na Państwa nowe oferty last minute oraz najciekawsze promocje. Oferta biura skierowana jest do klienta indywidualnego, a także szkół, zakładów pracy, urzędów, firm. Oferty są dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki współpracy z wieloma sprawdzonymi organizatorami wyjazdów istnieje możliwość porównania ofert każdego z nich i wyboru najlepszej propozycji. Ceny, które oferuje biuro Aga Holiday są takie same jak u Touroperatora i zawsze aktualne dzięki możliwości sprawdzenia w systemie online.

Dziś największą satysfakcją dla mnie jest grono zadowolonych klientów, którzy dzięki mojej pomocy mogli zrealizować swoje marzenia o podróżach, zarówno tych dalekich, jak i bliskich.

Biuro Aga Holiday jest nowoczesnym biurem, za pośrednictwem którego można załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu. Przez 7 dni w tygodniu mają Państwo możliwość złożenia zapytania o ofertę oraz rezerwację wycieczki. Mogą Państwo wykorzystać w tym celu formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.agaholiday.pl , złożyć zapytanie mailem lub telefonicznie, przyjechać do biura, lub umówić spotkanie w firmie czy w domu. Po dokonaniu rezerwacji i potwierdzeniu płatności nie muszą Państwo martwić się o odbiór dokumentów, czy potwierdzenie godzin wylotu, wszystkim zajmuje się biuro. Zawsze otrzymają Państwo pakiet niezbędnych dokumentów i aktualnych informacji dotyczących podróży.

Motto biura to udane podróże warto sprawdzić by się przekonać 🙂

Do zobaczenia  !!!

agnieszka strojna

właścicel

Alicja Janicka-Terelak

specjalista ds. sprzedaży

wysoka jakość

Oferty biura podróży Agaholiday dotyczą tylko sprawdzonych Touroperatorów posiadających niezbędne zezwolenie, licencje i ubezpieczenie. Ceny wycieczek są aktualne, sprawdzane przez system online i nie różnią się od cen Organizatora.

prosta rezerwacja

Przez 7 dni w tygodniu można złożyć zapytanie o ofertę oraz rezerwację wycieczki. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Kontaktując się z biurem Aga Holiday zawsze otrzymają Państwo rzetelną informację oraz pakiet niezbędnych dokumentów dotyczących podróży.

nasza oferta

to możliwość wyboru spośród czołowych polskich i niemieckich biur podróży. W celu otrzymania oferty zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę zapytaj o ofertę, mail biuro@ agaholiday.pl lub telefon 533 669 668.

Spotkajmy się !

zapraszamy

Godziny otwarcia

Lokalizacja

Telefon, e-mail