Wezyr Holidays działa na polskim rynku od 1999 roku zapewniając swoim klientom w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek. W rankingu największych polskich touroperatorów Wezyr Holidays zajmuje 4 miejsce.

Obok Turcji, która jest kierunkiem flagowym, Wezyr proponuje Egipt, Grecję z Kretą, Rodos i Kos, Hiszpanię z Costa Brava oraz Bułgarię.
W sezonie zima 2013/14 oferta powiększyła się o Teneryfę i Maroko oraz kraje egzotyczne takie, jak Dominikana, Meksyk, Tajlandia i Indie.

Atutem biura Wezyr jest oferowanie usług na wysokim poziomie, skierowanych do Klientów o różnych potrzebach.

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Almatur to niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej. Organizator  obozów młodzieżowych i kolonii dla dzieci, obozów sportowych, paintballow oraz kursów językowych w kraju i za granicą. Oferta biura Alamtur to także obozy rekreacyjne dla młodzieży, obozy studenckie, wyjazdy wakacyjne dla młodzieży i dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata.

Neckermann należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, który szczyci się 170-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od szesnastu i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej.
Szeroka oferta wczasów lotniczych obejmująca basen Morza Śródziemnego, Wyspy Kanaryjskie, Egipt, Bułgarię, kraje egzotyczne – Karaiby, kraje afrykańskie oraz wyspy Oceanu Indyjskiego.
Wśród ofert Neckermann znajdują się także pobyty z dojazdem własnym. Firma proponuje kilkanaście kierunków w basenie Morza Śródziemnego, a także wyjazdy do najpopularniejszych europejskich kurortów narciaskich.

Otium travel service jest jednym z wiodących tour operatorów w Polsce, specjalizującym się w organizacji wyjazdów zimowych. W swoje ofercie firma proponuje ok. 450 obiektów w Alpach i Dolomitach, ponad 100 hoteli i apartamentów w ofercie letniej, min. we: Włoszech i Chorwacji.
Do letniej oferty dojazdu własnego i autokarowego Otium Travel proponuje dodatkowo przeloty charterowe na południe Włoch.Bazę noclegową stanowią zarówno hotele i apartamenty, jak i campingi.

Sun&Fun to wiarygodny organizator wyjazdów zagranicznych od 2004 roku.

Firma posiada gwarancje i zabezpieczenia finansowe wymagane ustawą o usługach turystycznych. Państwa beztroskie wakacje gwarantuje jedna z największych firm ubezpieczeniowych ERV.

Główne kierunki to kraje orientu– Egipt, Tunezja, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie Maroko oraz kraje europejskie -Grecja, Hiszpania i Bułgaria.

Oferta specjalna Sun & Fun to Orange Family Club – rodzinne wakacje w hotelach klubowych z bogatym programem animacyjnym, edukacyjnym, sportowym i artystycznym dla dorosłych i dla dzieci. Wszystkie zajęcia prowadzą doskonale wyszkoleni polskojęzyczni animatorzy, dla których ta praca jest pasją.